Faaliyet Alanlarımız

Duman Tahliye Sistemleri: Bina içerisindeki insanların, yangın anında oluşan zehirli gazlardan etkilenmeden güvenli bir şekilde bulundukları alanı terk etmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş, duman tahliye ve taze hava besleme sistemleridir. Bu tür sistemler, yangın anında yüksek ısı altında çalışmaya uygun, standartlar ile belirlenmiş özelliklere sahip özel fanlar ve ekipmanlar ile kurulur. Marmara Hava, BVN’in patentli ve uluslararası sertifikalar ile standartlaştırılmış Armovent Serisi Duman Tahliye Fanları ile tüm ticari, endüstriyel ve konut projeleri için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Hava Konforu: Sağlıklı bir yetişkin günde 10.000 litre hava solumaktadır ve soluduğumuz bu havanın miktarı kadar kalitesi de önemlidir. Gün geçtikçe iç mekânlarda geçirdiğimiz sürenin artmasıyla, iç mekân hava kalitesinin (IAQ) insan sağlığı, konforu ve üretkenliği üzerindeki etkisi de doğrusal olarak artmaktadır. %100 yerli üretim ve %100 yerli sermaye ile sektörün bu anlamdaki açık ara öncüsü konumunda olan BVN ürün ailesi hava konforu için etkin havalandırma çözümleri sunmaktadır. Marmara Hava ihtiyacınız için en etkin ve verimli BVN ürün seçimini yaparak, doğru yönlendirme ile sizleri mutlu etmeyi hedeflemektedir.

Komponent: Birçok üretici tarafından, onlarca farklı uygulama içerisinde yarı mamul olarak kullanılan radyal ve aksiyel tip fanlar, sektörlerin ihtiyaçlarına uygun olarak BVN bünyesinde özel tip testler ve Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilmektedir. Kalitenin yanında hızlı teslim ilkesi “Just in Time” prensibi ile çalışan üretici firmalara en etkin çözümü sunmak ise gücünü üretimden alan bölgemiz için Marmara Hava’nın misyonudur.